Часті запитання

Головна   /   Часті запитання

Часті запитання

Оплата за навчання на курсах відбувається в повному обсязі до початку курсів.

Оплата за індивідуальні заняття відбувається після кожного пройденого заняття.

Якщо Ви навчаєтеся у групі на курсах, то Ваші заняття відбуваються за визначеним розкладом. У випадку, коли Ви захворіли, є можливість подивитися пропущене заняття у записі. Також Ви отримаєте домашнє завдання у закритому телеграм-каналі, де у Вас буде змога задати запитання викладачу, якщо щось буде незрозумілим.

Ми не змушуємо Вас купувати підручники. За Вашим бажанням Ви можете їх придбати (приблизна вартість  – 1000 грн) або ж самостійно завантажити з мережі Інтернет, де вони є у вільному доступі, і роздрукувати у зручний для Вас спосіб.

Так, після проходження курсів студенти пишуть тест, на основі результатів якого отримують сертифікат про знання польської мови на відповідному рівні.

Так, запрошуємо Вас на безкоштовне перше заняття. Таким чином Ви зможете побачити, як виглядає навчальний процес, робота у групі та методика викладання.

В нашому Центрі Ви можете пройти безкоштовне письмове тестування, яке допоможе визначити Ваш рівень володіння польською мовою. Напишіть нам або ж зателефонуйте – і ми надішлемо Вам тест.

Ми рекомендуємо записуватися на курси з 13 років.

Щоб отримати Карту Поляка, потрібно, насамперед, вивчити польську мову хоча б на початковому рівні (А1). Також треба вивчити теоретичний матеріал (історію, культуру, традиції, свята тощо). Чим швидше Ви вивчите напам’ять теоретичний матеріал, тим менше занять Вам буде потрібно (з нашої практики це 3-8 занять).

Не можете знайти відповідь? Запитайте у нас!