Часті запитання

Головна   /   Часті запитання

Часті запитання

Оплата за навчання на курсах відбувається в повному обсязі до початку курсів.

Оплата за індивідуальні заняття відбувається після кожного пройденого заняття.

Якщо Ви навчаєтеся у групі на курсах, то Ваші заняття відбуваються за визначеним розкладом. У випадку, коли Ви захворіли, є можливість дізнатися у викладача, який матеріал Вам треба опрацювати самостійно. Якщо ж самостійно Ви не можете освоїти пропущену тему, Ви можете взяти індивідуальне заняття, щоб вивчити цей матеріал з викладачем.

Ми не змушуємо Вас купувати підручники. За Вашим бажанням Ви можете їх придбати (приблизна вартість  – 700 грн) або ж самостійно завантажити з мережі Інтернет, де вони є у вільному доступі, і роздрукувати у зручний для Вас спосіб.

Так, після проходження курсів студенти пишуть тест, на основі результатів якого отримують сертифікат про знання польської мови на відповідному рівні.

Ми можемо Вам запропонувати прийти на заняття до будь-якої з груп, які у нас вже навчаються. Таким чином Ви зможете побачити, як виглядає навчальний процес, робота у групі та методика викладання.

В нашому офісі Ви можете пройти безкоштовне письмове тестування, яке допоможе визначити Ваш рівень володіння польською мовою.

Ми рекомендуємо записуватися на курси з 13 років.

Щоб отримати Карту Поляка, потрібно, насамперед, вивчити польську мову хоча б на початковому рівні (А1). Також треба вивчити теоретичний матеріал (історію, культуру, традиції, свята тощо). Чим швидше Ви вивчите напам’ять теоретичний матеріал, тим менше занять Вам буде потрібно (з нашої практики це 3-8 занять).

Не можете знайти відповідь? Запитайте у нас!