Про нас

Головна   /   Про нас

Вітаємо на нашому сайті!

Центр Польської Мови Христини Косаняк – це перший у Львові спеціалізований центр з вивчення польської мови, історії, культури. Ми вже 10 років навчаємо польської мови!

Засновниця центру – філолог, носій мови, викладач з багаторічним стажем та автор нових методик навчання Христина Косаняк.

Наша мета – доступне та якісне навчання за нашою авторською програмою, індивідуальний підхід та інноваційні розробки. Після кожного курсу можливе отримання сертифікату того рівня, на якому Ви навчалися. З нами Ваше навчання буде легким та результативним завдяки нашому багаторічному досвіду роботи.

Методика викладання у нашому Центрі базується на комунікаційному підході та на дружній атмосфері. Всі заняття ведуть носії мови, спеціалісти з досвідом. Їхні знання та креативність допоможуть Вам легко засвоїти польську мову на найвищому рівні.

Заняття відбуваються онлайн, на платформі ZOOM. Ви отримуєте всі необхідні навчальні матеріали в електронній формі. У нас є домашнє завдання! Ви також отримаєте доступ до закритого телеграм-каналу з викладачем, де можете отримати консультацію та багато додаткової цікавої інформації. Крім того, щоб розвивати навички спілкування польською, ми даруємо всім студентам 60 хв щотижня безкоштовного рохмовного клубу.

Ми допоможемо Вам отримати європейську освіту в Польщі, а також надамо інформацію про стипендіальні програми та гранти.

У нас Ви зможете отримати кваліфікований переклад різного виду документів, а за потреби скористатися додатковими послугами, такими як: нотаріальне засвідчення перекладів, легалізація, апостиль. Також ми надаємо послуги усного перекладу та супроводу.

Наша команда – це колектив професіоналів, досвідчених спеціалістів, які у всьому Вам допоможуть.

Будемо раді бачити Вас у нашому офісі!

Дошка оголошень

12 червня 2017 року

Вітаємо Вас на нашій новій інтернет-сторінці!

Що про нас кажуть?

Софія Пашко

Студентка Центру Польської Мови

Одна з найкращих мовних шкіл з висококваліфікованими та компетентними філологами. Дякую за індивідуальний підхід, допомогу у вивченні мови та консультації з усіх супутніх питань. Вчитись з Вами одне задоволення. Бажаю успіху і процвітання.

Софія Віслапуу

Студентка Центру Польської Мови

дуже задоволена навчанням) було цікаво і супер викладачі)

Олена Шніцар

Студентка Центру Польської Мови

Неймовірно класна школа, яка дає хороші знання! Приємні викладачі! Зручне розміщення! Всім рекомендую!

Соломія Колодич

Студентка Центру Польської Мови

Найкращі!

Наша команда

Познайомся з нами

Христина Косаняк

Христина Косаняк

Директор
Людмила Комарницька

Людмила Комарницька

Викладач
Софія Гнідець

Софія Гнідець

Викладач
Марія Маланчук

Марія Маланчук

Викладач
Марія Баран

Марія Баран

Викладач
Наталія Хома

Наталія Хома

Викладач