Блог

Головна   /   Без категорії   /   Stypendium dla młodzieży polskiego pochodzenia

Stypendium dla młodzieży polskiego pochodzenia

Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie” informuje, iż program stypendialny dla osób polskiego pochodzenia studiujących za granicą będzie kontynuowany.

Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie” informuje, iż decyzją Prezydium Senatu RP realizowany przez Fundację program stypendialny dla osób polskiego pochodzenia studiujących za granicą będzie kontynuowany. W 2018 r. program zmieni swoją formułę, bowiem jego realizacja będzie odbywała się w dwóch etapach – w semestrze wiosennym roku akademickiego 2017/2018 oraz w semestrze jesiennym roku akademickiego 2018/2019.

 

Niniejszym, Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie” ogłasza nabór wniosków stypendialnych na semestr wiosenny roku akademickiego 2017/2018. Nabór będzie trwał od 11 kwietnia do 15 maja 2018 r.

 

Każdy student aplikujący o stypendium zobowiązany jest do przesłania do FPPnW dokumentów wymienionych w Regulaminie Stypendialnym § II, pkt. 3 i 4. Nadmieniamy , iż poświadczony raport potwierdzający co najmniej 15 godzin aktywności na rzecz środowiska polonijnego jest dokumentem obowiązkowym. Wnioski stypendialne przesłane bez tego dokumentu nie zostaną rozpatrzone.

 

Wnioski stypendialne, wraz z wymaganą dokumentacją, należy przesłać na adres e-mail: stypendia@pol.org.pl w postaci jednego pliku PDF o objętości nie większej niż 50 MB, zaś ich oryginały pocztą na adres siedziby Fundacji.

 

Prosimy o przesyłanie kopii zgłoszeń także do Konsulatu Generalnego RP we Lwowie pod adres  lwow.kg.legitymacje@msz.gov.pl.

 

Szczegóły dotyczące dalszej realizacji programu stypendialnego będą na bieżąco zamieszczane na stronie internetowej Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie”.

 

Lista osób, które otrzymają stypendia w semestrze wiosennym 2017/2018 zostanie opublikowana na stronie internetowej Fundacji do 15.06.2018 r.

 

W przypadku pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z p. Dorotą Guz:

e-mail: stypendia@pol.org.pld.guz@pol.org.pl;

telefon: +48 226285557 wew.118.

Powyższe informacje znajdują się również na stronie internetowej Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie” pod adresem www.pol.org.pl

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *